SEÇKİN RAF

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kendisini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran Seçkin Raf Dekorasyon yenilikçi, dürüst, sorumluluk sahibi vizyon ruhuyla 2006 yılında raf dekorasyonu sektöründe faaliyete başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında raf dekorasyonu sektöründe başladığı faaliyetine kısa süre içerisinde market raf sistemleri, çelik raf sistemleri, depo raf sistemleri, unlu mamüller reyonları, manav reyonları, şarküteri reyonları, market ekipmanları, mağaza orta reyonları, mağaza duvar reyonları, mağaza kasa ve banko üretimi alanlarını da ekleyerek hizmet ağını geliştirmiştir.

Seçkin Raf Dekorasyon, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışı işlerinde anahtar teslimi Mağaza ve Market inşaatlarında, üretim tesislerinde imalatını gerçekleştirip birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa süre içerisinde yaşadığı hızlı büyüme zamanla dengeli bir yapıya dönüşmüş ve Seçkin Raf, mağaza ve market dekorasyon sektöründe saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır.

Seçkin Raf, bugün 20’yi aşkın teknik ve idari kadrosu ile yaklaşık 500 kişiyi aşkın çözüm ortağıyla istihdam olanağı sağlarken her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

İnsan odaklı kurumsal felsefesi, sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla büyük yatırımlar yapmaya devam eden Seçkin Raf Dekorasyon, gösterdiği üstün başarıyla Türkiye’nin her köşesine hizmet vermeye çalışarak sektöründe üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.
Seçkin Raf Dekorasyon, uzman iş gücüyle kurumsal yapısını güçlendirerek, modern yönetim imkanlarından yararlanarak ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ederek büyümeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, Kaliteli malzeme üretimiyle Türkiye’nin her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Mağaza ve Market Dekorasyonu sektöründe elde ettiği isim ve güvenirliliğe yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşteri ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütmek ilk önceliğimizdir. Seçkin Raf Dekorasyon, çalışanların iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde, modern teknolojik gelişmelerden de yararlanarak geliştirip tamamladığı projeleri her daim büyüterek devam ettirme ilkesini benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

Seçkin Raf Dekorasyon olarak vizyonumuz, tecrübe ile uzmanlaştığımız market ve mağaza dekorasyonu ve raf sistemleri sektöründe başarılı projelere imza atmaya devam ederek, yerini daima sağlamlaştırmak ve yurt içinde ve yurt dışında özel sektör kuruluşlarına taahhüt ettiği tüm projeleri başarıyla yürütterek ve zamanında teslim ederek dekorasyon sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektedir.